yesilkoy-masaj-salonu

yesilkoy-masaj-salonu

Yeşilköy  Masaj Salonu

Yeşilköy Masaj Salonu, profesyonel ve kaliteli hizmet değince akla gelen ilk firma olarak karşımıza çıkar. Yılların tecrübesini sizlere hem spa hem terapi sektöründe yansıtır. Her kavramda geçerli olduğu gibi tedavi hizmetlerinde de kalite çok önemli ayrıntıdır. Kalitesiz şekilde uygulanan terapi hizmeti kişiye faydadan çok zarar getirmesi aşikar durumdur. Alanında son derece profesyonel şekilde hizmet sağlayan ekibimiz yeşilköy masaj merkezini arayanlara kalitesiyle eşsiz spa hizmeti sunmaktadır.

Günümüzde yoğun iş temposu ve günlük koşuşturmacalar arasında bunalan insanların rahatlama sığınağı olan yeşilköy spa hizmetlerimiz; tamamen huzurlu, rahat ve hijyenik ortamlarda sunulmaktadır. Uzman kadrosu, modern koşullarıyla profesyonel hizmetlerimiz sizlere sunulmaktadır.

Terapi Hizmetleri Yeşilköy Masaj Spa Merkezinde

  •   İsveç Terapisi: Gündelik yaşamın sıkıntılarından ve yorgunluğundan kurtulmak amacıyla yapılan gevşeme ve dinlenme yöntemi olan bu terapi de önemli olan kişinin rahatlatılmasıdır.       Yeşilköy Spa yağlarıyla yapılan bu tedavi, yaklaşık olarak 60 dakika sürebilir.
  •   Spor Terapisi: Sportif etkinlikleri bulunan bireyler spor çalışmaları öncesinden ya da sonrasında sınırlı ve hızlı olarak yapılan bu uygulama yeşilköy masaj salonu hizmetleri arasında     sporcuların tercih ettiği seçenektir. Klasik işlemden farklı olarak süre, bası ve ritim miktarında değişikliklerin olmasıdır. Yapılan spora göre farklılık oluşturabilir. İşlem süresi ise bölgeye   göre değişmektedir.
  •  Aromaterapi Uygulaması: Bitki özlerinden elde edilen karışımlarla hazırlanan terapi yağları bu yöntemde kullanılıyor. En çok tercih edilen yeşilköy masaj hizmetleri arasında   yer alan bu uygulamada hareketlerin şiddeti azdır ve tempo düşüktür. Uygulama yağları belirli oranlarda karıştırılır ve yaklaşık 60 dakika boyunca uygulanır.
  •  Thai: Çin ve Hint Yoga geleneksel tıbbının oluşturduğu spa germe ve bası hareketleri yer alıyor. Giyinik olarak yapılan bu tedavide, yarı sert zemin gereklidir. Farklı hareketler uygulanabiliyor ve 1,5 ila 4 saat arasında bu işlem sürebiliyor.
  • Derin Doku Tekniği: Bu Uygulamada manipülasyon temposu düşük olsa da hareketlerin şiddeti oldukça fazladır. Vücuttan toksin atmak amacıyla yapılır. İşlem sırasında sert bası uygulanır. Bu şekilde kaslar üzerinde vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.
yesilkoy-massage-center

yesilkoy-massage-center

Spa Hizmeti Yeşilköy’de

Spa sudan gelen sağlık olarak tanımlanabilir. Kökleri Romalılara kadar uzanan bu sağlık teknikleri farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Selülit tedavisinde, stres atıcı, cilt bakımı gibi amaçlarla yeşilköy masaj hizmetleri içinde yer alıyor. Suyla birlikte yapılan bu medikal tedavide şifalı ve doğal taşlar, profesyonel terapi teknikleriyle uygulanıyor. Yeşilköy spa merkezlerine gelenler bu bakımlardan ve terapi yöntemlerinden istediklerini seçebiliyor.

  • Detay Bilgisi:

Genel olarak yeşilköy masaj salonu merkezimizde sizlere havlu, peştamal, terlik ve bornoz spa öncesinde veriliyor. Tedavi sırasında mayo gibi kıyafetlerde giyilebilir, ancak vücuttaki dolaşımı engelleyebilecek lastikli malzemelerin giyilmemesi önerilmektedir. Doğrudan bireyin rahatlamasına yönelik kuralları da bulunmaktadır. Randevulardan en az 15 dakika önce gelinmesi ve terapiye hazırlanma imkanı olması tedavinin daha rahatlatıcı olmasını sağlayacaktır.

Birbirinden Farklı En İyi Yöntemler

Yorgunluk hissini yok edici tüm vücut yapısına uygulanabilen terapi teknikleri çalışan kesimin yoğun olduğu yeşilköy spa ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ovalama tekniği uygun yöntem olmaktadır. Bunun yanında yüzeysel öfleraj tekniği cilt bakımı acısından etkili uygulamadır. Cilt rahatsızlıklarının yanında eklem ve kas sistemi üzerinde sorunlar hissediliyorsa bu konuda uzman çalışanlarımız tarafından derin yeşilköy öfleraj yöntemi uygulanmaktadır.

Salonlarımızda cilt sağlığı acısından uygulanan başka yöntem karıştırma yeşilköy spa tekniği olmaktadır. Vücudun tamamını etkileyen en önemli terapi yöntemi uzman masörler tarafından uygulanan darbeleme tekniği olmaktadır. Küçük hareketler zarar vermeyecek şiddette uygulanan farklı darbe tonları vücut iç organlarını hareketlendirerek vücut sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlamaktadır.

Günümüzde şu an için birçok farklı yeşilköy masaj salonu spa tekniği ve yöntemi bulunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle herkesin kulağına az ya da çok gelmiş olan uzak doğu tıbbi terapi yöntemleri vücudun farklı noktalarına uygulanmak suretiyle büyük  rahatlama sağlamaktadır.

Yürümekte zorluk çeken veya varis yaşayan kişiler adına ayaktan başlayıp boyun kısmına kadar birçok farklı noktada çakra açma yöntemleriyle tüm ağrıları gideriyor ve Yeşilköy spa odalarındaki steril ortamlarda üstelik tüm bu işlemleri çok uygun fiyatlar kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Diğer yandan sadece uzak doğu ya ait olan Thai seçenekleri gibi farklı yöntemler değil, aynı zamanda yeşilköy masaj salonun merkezinde popüler olan İsviçre tekniğiyle birlikte geçmişten günümüze kadar gelmiş olan Osmanlı zamanındaki büyük rahatlama sağlayan terapi tekniklerini de çok iyi hakim uzmanlar kapsamında sizlere sunuyoruz.

Ve gün içerisinde zinde kalma olanağını sağlıyoruz. Yüzyıllar boyunca birbirinden farklı yöntemler ışığı altında gerçekleştirilen tedavi hizmetleri adına mutlaka bu işi iyi yapan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bazı dikkat edilmesi gereken hususları bulunan bu teknikler kişiye dikkatli bir şekilde ve en doğru yerlere uygulanmalıdır. Bunu sağlayan çalışanlarımızla en ferah ve nezih yeşilköy masaj salonu odalarında sizlere büyük güven sunmaktayız.

Yeşilköy Güzellik Bakımı Da Sunuyoruz

Hem bay, hem de bayanlara özel olarak sunulan yeşilköy masaj hizmetleri arasında cilt bakımından yüz, vücut hatta ayak bakımına kadar pek çok kaliteli hizmet vardır. Detaylı ve kaliteli güzellik bakımı sunulmaktadır. Ayrıca tamamen hijyenik ortamlarda manikür ve pedikür hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetten de hem baylar, hem de bayanlar faydalanabiliyor.

  • Acısız Epilasyon

Bay ve bayanlara özel olarak sunulan epilasyon hizmetleriyle vücudunuzda sizi rahatsız eden tüylerden anında kurtulabilirsiniz. Cilt tipine göre bir ya da birkaç seans sürebiliyor. Oldukça uygun fiyatlarda pürüzsüz ciltler elde edebilirsiniz. Bu alanda yeşilköy masaj hizmetleriyle cildinize kısa sürede yapılan uygulamalarıyla doğal güzellik elde edebilirsiniz.

  •  Kuaför ve Saç Bakımı

Kişiye özel olarak saç bakım, kuaför ve profesyonel makyaj hizmetleri yeşilköy masaj salonu hizmetleri içinde yer alıyor. Yıpranan saçlarınızın eski haline gelmesinin yanında yeni saçlarınızla çok daha hoş  görünüm elde edebilirsiniz. Cildinize özel bakım yaptırabilir; kaş, kirpik gibi detaylı ve profesyonel makyajla de çok özel davetlere çok şık şekilde hazırlanabilirsiniz.

Bir diğer sayfamız hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayınız: https://www.masajsalonu.info.tr/bakirkoy-masaj-salonu/

Soayal medya bizi takip ediniz: Facebook sayfamızı ziyaret ediniz. İletişim0533 356 01 47