Hamam

Günümüzde bu terapiler tam olarak bu yenileme işlemini sizlere en güzel ve kaliteli şekilde sizlere sunar. Kişiyi tam anlamıyla rahatlatan ve yeni bir zihne kavuşturan hamam lar bireyin önünü açarak çok daha güçlü bir psikoloji içinde olmasını sağlar ve ona güç verir. Firmamız sizlere hayatınızın bu değişmez sorunları az da olsa masaj terapisi ile kaldırmayı vade ediyor. Alanında uzman ve profesyonel kadro yapısıyla siz değerli misafirlerimize özel farklı hizmetleriyle ki bu hizmetler sauna masaj spa vb sizleri tam olarak çok daha güçlü ve sağlıklı kılıyor.

Bu terapi çok ama çok önemli bir uygulamadır. Aslına bakılırsa önemli bir terapi şeklidir. Bu terapideki en büyük sır işi profesyonel şekilde yani bilerek yapabilmektir. Günümüzde birçok bu hizmeti veren salon mevcuttur. Ancak içlerinden çok ama çok azı alanında uzman bir kadro yapısına sahiptir.

Eğer bir hamam salonu olarak müşterilerinize sağlıklı bir hizmet sunmak istiyorsanız. Gerçek anlamda bu işi bilen yılların tecrübesine sahip kadro kurmak zorundasınız. Aksi taktirde insanlara sağlık yerine zarar verirsiniz.

Türk Hamamı

istanbul hamam salonu olarak misafirlerimize özel mekanımızda tam olarak hijyen koşullar sağlanmaktadır. Vip odalarda, tv ler mis kokulu ortam sizlere kaliteli hamam hizmeti sunan istanbul hamam salonu tam anlamıyla müşterilerine özel konsept geliştirmiş bulunmaktadır.

Kendinize değer veriyor ve mutlu olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Salonumuz sektörün lider markası olarak ön plana çıkan özel bir kurumdur. Bu nedenle içiniz rahat şekilde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

turk-hamami

Kese Köpük Tellak

Türk geleneği olan bu uygulama yüzyıllardır devam etmektedir. Osmanlı devleti zamanında bu terapi şekli oldukça büyük öneme sahiptir. Padişahlar bu terapiyi uygulayarak kendilerini zinde kalmasını sağlarlardı. Ayrıca hamam hizmetinin vazgeçilmezi tabi ki tellaklardır.

Tellaklar bu işlemi yapan kişilere verilen isimdir. Kese uygulamasını sizlere en iyi şekilde yaparlar. Ardından köpük kısmına geçilir. Hem kese hem köpük ile vücut arındırılır. Çok daha sakin güzel bir hal alır. Eskilerin tabiriyle pamuk gibi olursunuz. Öteki hizmetimiz olan Sauna için linke tıklayınız. https://www.masajsalonu.info.tr/hizmetlerimiz/sauna/