Bakırköy Masaj Salonu

Bakırköy Masaj salonu spa merkezi, profesyonel tedavi ve terapi tekniklerini bay ve bayanlara özel kaliteli vip koşullarda sunar. Özellikle hem fiziksel hem de biyolojik anlamda medikal tedavi olarak da adlandırılan markamız (bakırköy masaj merkezi) hizmetini incirli caddesinde sizlere sunuyoruz.

Kelime olarak “massage” yani masaj kelimesinin tarihçesi çok eskilere dayanır. Deri ve deri altı dokusu, kas sistemi, metabolizma ve lenf dolaşım sistemleri gibi vücudumuzun her noktasına faydası bulunan bu terapi tekniği farklı yöntemler, kendisine özgü spa yağı ile gerçekleştirilir.

Hem psikolojik hem de fizyolojik hasta ve yorgun organ ve dokular, sinir sistemi üzerinde bakırköy masaj salonu masör, masöz olarak adlandırılan uzman terapistler tarafından medikal anlamda tedavi edilir. Kurumumuz gibi olan bu hizmeti sunan merkezlere ise “massage center” – “wellness center” denilmektedir. Firmamız yabancı müşterilerimize bu hizmeti Bakırköy de inclir’de sunar.

bakırköy masaj salonu

bakırköy masaj salonu

En Uygun Fiyatlara Bakırköy Masaj da Hizmet Alın

Bakırköy masaj salonu fiyatları markasıyla sizlere sunulan hizmet en profesyonel şekilde alanında uzman masöz ve masör kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.  Terapi ve tedavi medikal anlamda büyük önem taşır; aynı zamanda bilgi, tecrübe ve önem arz eder. Salonumuz sektör lideri konumunda olup spa ve terapi hizmetini expert olarak tanımlanan alanında uzman, tecrübeli masör ve masözler ile sizlere sunar. Alternatif tıp ve medikal terapi tekniklerinin kendisine özgü yöntem ve şekilleriyle birleştirilmesi sonucu oluşan bakırköy masaj spa merkezi fiyatları ile tedavi uygulamasını kaliteden ödün vermeyen eşsiz hizmeti uygular.

 • Masör ve Masöz de Bulunması Gereken Özellikleri

Spa ve terapi hizmetini sunan kişilerin özellikle sahip olması gereken özellik ve yetenekleri olması gereklidir. Sıralamak gerekirse masöz ve masörlerin herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmamalı,  cilt hastalığı, solunum yolu dolaşım sistemi hastalıkları bulunmamalıdır. Özellikle sabırlı ve kuvvetli ellere sahip olmalıdırlar.

 1. Meslek Ahlakı: Terapi hizmetini yapan bakırköy masaj salonu çalışanları etik kurallara değer vermeli, güzel bir ahlaka sahip olmalıdır. Seans sırasında kendisine anlatılanları kimseyle paylaşmamalı sadece işine odaklanmalıdır.
 2. Giyimi: Masöz ve masörler giyimleri ile örnek olması gereken kişilerdir. Beyaz önlükleriyle spa uygulamasına odaklanmalı bakımlı ve güzel olmalıdırlar.
 3. Vücut temizliği: Medikal terapi sunan bakırköy masaj salonu incirli uzmanları kesinlikle kendilerine bakmalı, temiz, kaliteli hoş olmalıdırlar.
 • Bakırköy Spa Merkezi Etik Kuralları
 1. Herkese aynı kalitede eşit hizmet sunulmalıdır.
 2. Tüm müşterileri din, dil, ırk ayrımı yapılmadan işlem yapılmalıdır.
 3. Sadece uzmanlık eğitimi almış medikal eğitimi olan kişiler işlem yapmalıdır.
 4. Yasadışı ve ahlaka aykırı eylemlerde asla bulunulmamalıdır.
masaj-salonu-bakirkoy

masaj-salonu-bakirkoy

Profesyonel İsveç Masajı Nasıl Yapılır?

Profesyonel isveç masajı hizmeti, tecrübe, bilgi ve emek gerektiren bu medikal terapi uygulaması için istanbul bakırköyde masaj salonumuz gibi elit ve kaliteli bir ortam ayrıca uzman bir kadro gereklidir. Yıllarca tecrübelerini biriktirmiş konu hakkında medikal tedavi ve terapi spa uygulamasını en iyi şekilde  masaj salonu bakırköy spa incirlideki merkezimizde sizlere gerçek yöntemlerle nasıl yapılır sorusunun cevabını sunuyoruz. Tamamen profesyonel anlamda fayda sağlayacak şekilde yaptırmalısınız. Bu işlemden önce bazı adımlar vardır;

 • İlk olarak vücudunuz ısındırılır. Vücut ısı olarak kendine gelmelidir
 • Sonrasında hangi bölgeye bakırköy spa uygulaması yapılacaksa, o bölgeye özel kremler seçilir
 • Ama ilk olarak vücudun rahatlama göstereceği kısımları biraz el yöntemiyle uygulama yapılır
 • Bakırköy Spa öncesinde vücudu gevşetmeye yarayacak özel kremlerle el baskısı uygulanır

Bakırköy Masaj Merkezi Teknikleri Nelerdir?

Bakırköy Masaj Salonu üst düzey tekniklerle bu işe girmiştir. Modern salonlarda neler varsa kesinlikle onlar burada kullanılıyor. Teknikler sağlıksal açıdan belirlenir. Benzer özelliklere bakacak olursak, şu şekilde teknik becerileri yer alır;

 1. Vücudunuz için hangi bölgede bakırköy spa uygulaması yapılacaksa, o bölgeye göre teknik seçilir
 2. Ayrıca sizlere sorularak yol izlenir. Farklı veya yanlış işlemler asla yapılmaz
 3. Teknik olarak vücudunuzu tamamen sağlığa götüren ve terapi sonrası ise kendinize geleceğiniz işlemler yapılır.
 • Göğüs Tekniği

Bakırköy Masaj Salonu bir işe daha imzasını atmış ve “ Göğüs Tekniği“ üzerine süper teknikler geliştirmiştir. Göğüs bölgesi çok önemlidir. Göğüs kısmında kısmi rahatsızlıklar ve ağrılar yaşabilir. Ama ilk olarak göğüs kısmı rahatlatılır ve buradaki ağrılar da kısmen geçirilir. İkinci kez geldiğinizde ağrılarınız da tamamen gidecektir.

 • Ayak ve Bacak Tekniği

İncirlide Caddesi bakırköy’de bulunan merkezimizde ayaklarınızı rahatlatan çalışmalar yapmaktayız. Kremlerle özel şekilde yağlayarak, ayaklarınızı spaya ısındırıyoruz. Bacaklarınızı kalça kısımlarınıza kadar derine giden bakırköy masaj işlemini uygulayarak, sertleşen kısımları da adeta kuş kadar hafif bir şekle sokuyoruz.

Doğal Krem ve Yağlarla Terapi

İstanbul bakırköy isveç masajı spa merkezi hizmet kalitesi ve kişi sağlığına büyük önem veren (bakırköy masaj spa merkezi) markası ile birlikte sizlere orijinal ve avrupa patentli doğal kerem ve yağlar ile terapi yapmaktadır.

Bir diğer sayfamız hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız. https://www.masajsalonu.info.tr/kucukcekmece-masaj-salonu/

Bakırköy Şubesinden Fiyat ve Randevu Nasıl Alınır?

Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak istediniz ama bakırköy masaj salonu istanbul spa merkezi adresine nasıl ulaşmalısınız? İrtibat numaralarımızdan veya sitemiz üzerindeki “ Canlı Destek “ kısmından randevu almak için girişimde bulunabilirsiniz. Markamız terapisi inclirli caddesin’deki merkezimizde yaptırmaya geç kalmayın.

Detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim : Telefon: 0533 230 44 54 Sosyal Medya: Facebook için tıklayınız.