kucukcekmece-masaj-salonu

kucukcekmece-masaj-salonu

Küçükçekmece Masaj Salonu

Çeşitli kataloglardan incelenip seçilebilecek olacak küçükçekmece masaj salonu hizmetleri dışında çeşitli yağları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu yağlar tamamen tabiat odaklı olup bitki özlerinin damıtılmasından elde edilmektedir. Randevu sistemi ile çalışan küçükçekmece spa merkezi salonları bu alanda eğitim görmüş, sertifikalı ve işinin uzmanı masörler ve terapistler tarafından yapılır. Genel anlamda terapiler rahatlatıcı ve sağaltıcı olarak ikiye ayrılıyor. Genel tedavileri yanı sıra ülke odaklı terapi yöntemlerini alternatifler arasında değerlendirmek mümkün.

Özel Yağlar Ve Spa Türleri Küçükçekmece Masaj

Birçok özel probleme karşı sağlık ölçütleri baz alınarak üretilen ve sentez yapılan spa yağları mevcuttur. Bu yağlar bitki özlü olup herhangi katkı maddesi içermez. Güzel kokmasının yanı sıra tamamen çiçek özlü oldukları için belli başlı sağlık problemlerine doğrudan doğruya olumlu katkılar sunmaktadır. Özel spa yağları genellikle aromaterapi adı verilen küçükçekmece masaj türünde kullanılmakta ve müşterilerin problemlerine özel çözümler getirmektedir.

Örneğin asabiyet problemleri olan kişilerde kullanılan papatya yağları doğal şekilde sakinleştirici etkilere sahiptir. Yorgunlukla ve stresle mücadele eden kişiler ise aromaterapi tedavilerinde de sıklıkla kullanılan lavanta yağlı küçükçekmece spa seçeneklerinden faydalanabilir. Herhangi yan etkisi bulunmayan bu yağlar aynı zamanda alerjik reaksiyonlara karşı da kapalıdır. Cilt bakımı için bu terapi yöntemleri arasında tercih yapacak olan tüm erkek ve kadınlara ise acıbadem yağı önerilmektedir. küçükçekmece masaj salonu başta papatya çayı olmak üzere birçok bitki özlü çay servisi de terapi öncesinde ya da sonrasında sunulmaktadır.

kucukcekmece-massage-center

kucukcekmece-massage-center

 Hamile Kadınlar için Ayak Uygulaması Seçenekleri

Küçükçekmece merkezimizin terapi kataloglarında ek olarak ayak terapisi seçeneği bulmak da mümkündür. Batı ülkelerinde sıklıkla uygulama sahasına konulan bu spa türleri, hamile kadınlar için de tavsiye edilmektedir. Doğuma hazırlık sürecinde mental anlamda rahatlatıcı etkiye sahip olan ayak tedavileri, bunun yanı sıra  regl ağrılarını büyük oranda hafifletmesiyle de biliniyor. Bunun yanı sıra menopoz dönemindeki kadınların sindirim sistemlerine doğrudan olumlu katkılar sunan bu küçükçekmece spa türleri, diğer tüm terapilerde olduğu gibi uzman ve profesyonel terapistler tarafından ifa edilmektedir. Bergamot yağı bu terapide sıklıkla kullanılmaktadır.

 Yeni Bir Seçenek: Dolaşım Terapisi

Hareketsiz yaşam stiline sahip olanlar ya da uzun mesai saatleri boyunca oturarak çalışanlar dolaşım medikal tedavilerinin kendilerine sunduğu katkılardan sınırsız şekilde faydalanabilir. Bu spa türü direkt dolaşım sistemine etki etmekte ve kanın daha hızlı ve sağlıklı şekilde dolaşımda olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte küçükçekmece masaj salonu stres ve kaygı bozukluklarına da iyi gelen bu terapi, kişilerin uzun vadede daha sağlıklı ve mutlu hissetmelerini olanaklı hale getirmektedir. Tercihe bağlı dolaşım medikal terapileri yağlı ya da yağsız yapılabilir. Sindirim sistemine de doğrudan olumlu etkileri bulunan bu tedavi haftalık ve aylık periyotlar halinde yapılmaktadır.

 Baş Omuz ve Sırt Tedavileri Küçükçekmece

Küçükçekmece masaj salonu klasik spa türü olarak baş – omuz ve sırt tedavileri yaptırılabilir. Baş bölgesindeki terapi direkt şekilde kronik baş ağrılarına, migrene ve sinüzite iyi gelmektedir. Buan ilaveten sporcu spasının alt dalı olan bu tedavi, eklem ağrılarına, omuz ve sırt bölgesindeki kas sıkışmalarına da iyi gelmektedir. Bu küçükçekmece spa türünde en çok defne yağı tercih edilir.

 Alternatif Spa Seçenekleri ve Fiyatları

Küçükçekmece merkezimizin kataloglarında birçok isteğe ve talebe anında cevap verecek spa seçeneklerini değerlendirmek mümkün. Rahatlamak ve daha zinde hissetmek isteyen kişiler İsveç terapisini tercih edebilirler. Bununla birlikte Uzak Doğu spası arasında saygın yere sahip olan Shit Su ve Thai terapileri de problem odaklı çözümler üretmesi sebebiyle seçenekler arasında popüler yere sahiptir.