Küçükçekmece Masaj Salonu

Küçükçekmece masaj salonu bünyesinde birçok seçeneğe ayrılan spa türlerini medika olarak sizlere sunar. Hem erkek hem de kadın terapistler ile bu masajlar tamamen profesyonel bir şekilde ifa edilmektedir. Küçükçekmece masaj salonu masörlerin tamamı alanında deneyimli ve uzmandır. Aynı zamanda sertifikalıdır. Küçükçekmece spa merkezi hizmetlerinden faydalanmak isteyenler istedikleri terapisti seçme hakkına da sahiptirler.

Ağrı ve şikayetler doğrudan terapistlere aktarılabilir. Buna göre farklı sefaköy spa türü müşterilere sunulabilir. Her terapi türünün farklı ritmi ve amacı bulunmaktadır. Genel olarak iyileştirici ve rahatlatıcı olmak üzere iki farklı etkisi bulunmaktadır. Küçükçekmece masaj merkezi hizmetlerinden memnun kalanlar daha sonrasında yeniden randevu alabilirler. Sefaköy medikal terapi randevuları için hem telefon hem de internet aktif olarak kullanılabilir.

kucukcekmece-masaj-salonu

kucukcekmece-masaj-salonu

Küçükçekmece Masaj Medikal Derin Doku Terapisi

Tercih edilebilecek ilk terapi türü derin doku spa uygulaması küçükçekmece masaj salonu adı ile biliniyor. Bedenlerinden en hızlı ve sağlıklı bir şekilde toksin atmak isteyenlerin yaptırabileceği sefaköy terapi türü. Aynı zamanda spor salonlarına gitmeden önce de uygulanabilir. Amaç vücutta biriken kötü oluşumları dışarı atmak ve rahatlamaktır.

Temposu düşük olsa da tek ya da iki terapist tarafından hızlı şekilde uygun fiyatları olan sefaköy merkezimizde ifa edilir. Toplamda altmış dakikalık ölçüde sonlanan tek seans süresi bulunmaktadır. Terapiden sonra taze sıkılmış meyve suyu içmek ve dinlenmek de küçükçekmece masaj salonu bünyesinde mümkündür. Derine nüfuz eden eşsiz temposu mevcuttur.

Stres ve gerginliklerin azaltılması yönünde etkili yöntemdir. Hem erkekler hem de kadınlar bu uygulamadan istedikleri kadar faydalanabilirler. Hareketsiz yaşamdan mustarip olan kişiler de bu masajı yaptırarak kaslarının arasındaki düğümlerden kurtulabilir. Enerji ile ilgilenen tüm yetişkinler de telefon ile küçükçekmece masaj salonu yetkililerini arayarak ilk randevularını alabilirler.

kucukcekmece massage center

kucukcekmece massage center

 Medikal Tayland Tekniği Küçükçekmece de

Başka alternatif terapi türü ise Tayland çıkışlıdır. Genel adı Tai tekniği adıyla bilinmektedir küçükçekmece merkezimizde sizlere sunulur. Son yıllarda oldukça popüler olan bu sefaköy spa seçeneği de uygun fiyatlarla ilgililere sunuluyor. Özel çekme ve germe hareketleri bulunmaktadır. Kişi yüz üstü, sırt üstü ve yan yatabilir. Terapi süresince terapistlerin yönlendirmelerine uyulmalıdır. Bunun dışında en uzun soluklu küçükçekmece masaj salonu türü anlamında dikkat çekmektedir, çünkü medikal olarak önemi büyük bir uygulamadır.

Takriben süresi 1,5 saat ile 2 saat arasında değişmektedir. Özel taşlarla yapılan versiyonları da mevcuttur. Uzak Doğu’nun geleneklerine uyarak mumlarla ve tütsülerle dolu tek seans odasında gerçekleştirilir. Eklem ve kas ağrılarına doğrudan iyi gelen çok özel spa türüdür. Tercihe bağlı şekilde bir ya da iki terapist ile gerçekleştirilebilir. Kişi bu küçükçekmece masaj spa merkezi sonunda kendini yenilenmiş ve çok daha dinç hissetmektedir.

Boyun, sırt, kollar ve diğer yerler çekme germe hareketleriyle rahatlatılır. Esneme ve yumuşatma hareketleri ile birlikte tedavi sonlanır. Direkt olarak bu medikal tekniğin eğitimini almış terapistler tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda küçükçekmece masaj salonu bünyesinde Taylandlı masörler de bulunmaktadır.

Bölgesel Ağrılardan Küçükçekmece Masaj Merkezi ile Kurtulun

Küçükçekmece masaj salonu kataloglarında yer alan diğer seçenek bölgesel terapiler adıyla servis ediliyor. Kronik anlamda belli bölgeye saplanıp kalmış ağrıların giderilmesi için birebirdir. Bacak ve ayak spası bu kategorinin ilk seçeneklerini oluşturuyor.

Bacaklarında varis bulunanlar dışında herkes bu spa türünden sınırsız şekilde faydalanabilir. Aynı zamanda futbol, basketbol, tenis gibi sporlarla ilgilenen herkes için de yararlı  terapisidir. Medikal ayak tedavisi ise özel yağlarla ve kremlerle yapılmaktadır. Ayakların altından geçen sinir noktalarına temas ederek tüm vücut uyarılır.

İç organlara kadar uzanan geniş fayda silsilesi de bulunmaktadır. Bunun dışında baş ve boyun ağrıları için de firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Baş Omuz ve Sırt Tedavileri Sefaköy Merkezimizde

Küçükçekmece masaj salonu klasik spa türü olarak baş – omuz ve sırt tedavileri yaptırılabilir. Baş bölgesindeki terapi direkt şekilde kronik baş ağrılarına, migrene ve sinüzite iyi gelmektedir. Buan ilaveten sporcu spasının alt dalı olan bu tedavi, eklem ağrılarına, omuz ve sırt bölgesindeki kas sıkışmalarına da iyi gelmektedir. Bu küçükçekmece spa türünde en çok defne yağı tercih edilir.

  •  Alternatif Spa Seçenekleri ve Fiyatları

Küçükçekmece merkezimizin kataloglarında birçok isteğe ve talebe anında cevap verecek spa seçeneklerini değerlendirmek mümkün. Rahatlamak ve daha zinde hissetmek isteyen kişiler İsveç terapisini tercih edebilirler. Bununla birlikte Uzak Doğu spası arasında saygın yere sahip olan Shit Su ve Thai terapileri de problem odaklı çözümler üretmesi sebebiyle seçenekler arasında popüler yere sahiptir. İletişim: 0533 230 44 54 Sosyal medya için tıklayınız: Facebook

Bir diğer sayfamız hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız: https://www.masajsalonu.info.tr/merter-masaj-salonu/