Merter Masaj Salonu

Merter masaj salonu spa merkezi fizyolojik ve biyolojik olarak yaşadığınız tüm iskelet ve eklem sorunlarının tedavisini sizlere sunuyor. Özellikle eklem ve kas sistemi, adale ezelenmeleri, sırt ve bel ağrıları gibi sistematik sorunları Uzakdoğu masaj tekniklerimiz ile çözüyoruz. Günün yorgunluğunu ile oluşan iş stresi, aile sorunları vb durumlardaki yeni çözüm ortağınız merter spa merkezi yüzünüzü güldürüyor. Sertifikalı medikal uzman masözler eşliğinde yapılan expert spa terapisi ile alternatif tıp ilacını sizlere sunuyoruz.

Aromaterapi tekniği, özel isveç terapisi ile hem biyolojik hem de fiziksel olarak eskisinden daha iyi bir duruma geleceksiniz.  Medikal uygulama kapsamındaki fizik tedavi hizmetlerimiz sayesinde hem mental ( zihinsel ) hem de fiziki problemlerle ile vedalaşacaksınız. Kaliteli ve vip bir merkeze sahip olan merter masaj salonu güler yüzlü, tecrübeli kadrosuyla sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyar.

Merter Masaj Salonu

Farklı Spa Türleri Merter Masaj Merkezinde

Firma olarak: (merter masaj salonu) yeni olan özellikleri yansıtmak zorundadır. Spa oyalanmak işi asla değildir. Terapi türleri de bu yüzden merak edilir. Merter masaj salonu Avrupa modelini alarak bazı kişisel spa türlerine yeniden ağrılık veriyoruz. Merkezimizdeki bazı terapi türlerimiz ise bazı özelliklere göre şu şekilde sıralanır;

  • Spa Tekniği
  • Özel Doku Tekniği ve Dinlendirici Uygulamalar
  • Kalça Kısmı
  • Kol ve Bacak Kısmı
  • Şakak Tekniği
  • Aromaterapi
  • Anti Selülit Terapisi

Hizmetimize bakacak olursanız eğer, yukarıda saydığımız terapi türleri uzman ellerden size geçer. Arkadaşlarımız her terapi için ayrı eğitimler almıştır. Yani bir arkadaşımız tüm terapileri yapmaz. Her arkadaşımızın kendine uygun alanı vardır. Bu da merter spa merkezi türlerindeki özelliklerimiz açısından size fayda  dokunan şekildir. Tedavi türlerinden istediğinizi seçme hakkına zaten sahipsiniz.

Kişiye Özel Bakım ile Merter de Mutlu Olun

Özel Sırt Bakımı:

Sırt Bakımı konusunda özel tıbbi  çalışmalar yürütmekte merter masaj salonu sırt ağrılarına çare oluyor. Sırt terapisi konusunda bilinen yanlışlar var. Normal olarak örneğin evde bile insanların kendilerinin sırt terapisi yapabileceklerine yanlış düşüncelere sahipler. Ancak bu tamamen yanlış uygulamadır. Sırt bölgesi normalde sert olacaktır. Bu da sırt bölgesindeki kemiklerin yapılarına bağlıdır. Sert olsa da aslında yumuşak dokular vardır. Bu yumuşak duygular stres, aşırı çalışma, gün içerisinde yaşanan olumsuzluklar…

İşte bunlara bağlı olarak giderek sertleşir. Sertleşen aslında kemik değil dokulardır. Sağlam bir merter spa tekniği sayesinde o sertliği almak bizim elimizde. Yani doğal yağlar ve kremlerle beraber sert olan doku üzerinde terapi uygulaması faktörüyle artık bundan kurtulmuş olacaksınız. Sırt kısmında oluşan “ Kuluç “ diye tabir edilen sertleşmeleri yok etme konusunda tamamen profesyonel işlemlerimiz mevcuttur.

Deri Doku Tekniği:

Merter masaj salonu şimdilerde çok yoğun ve modern hizmet spa teknikleri vermektedir. Terapi belirttiğimiz gibi çok iyi uygulamalarla anlam kazanır. Deri dokularına merter spa yapılması sağlık açısından zaten yüzde yüz verim veren türdür. Derilerde belirli hastalıklar olabilir. Ya da deri sağlıksız bir şekilde sertleşir ve zamanla buda vücudu aşırı yorar. Halsizliğe kadar giden bir etki bırakır. Başlarda bu anlaşılmaz ama sonraları çıkmaya başlar ki bu durumdan sizler çok rahatsız olursunuz. Ama doğal yöntemlerle merter spa uygulaması yaptığımız için, bu soruna kesin çözüm getirmiş oluyoruz. Merter Masaj Salonu bütün yönleriyle ve sadece fayda getirecek olan işlemlerle beraber şimdi sizlerin huzuruna çıkıyor. Bizi aramanız yeterlidir.

Merter Massage Center

Merter Massage Center

Alternatif Tedavi Merter Masaj Fırsatları

Merter Masaj tam bir “ Sağlık “ etkisi olan türdendir. Terapilerimiz asla olumsuz olacak etkileri yoktur. Sağlık açısından bir etki olur mu? Spa yaptırmak isteyenlerin akıllara gelecek ilk konu oluyor. Yani fiziksel anlamda kemik dokularına yada deriye herhangi bir etki bırakır mı? Önemli şekilde merak ediliyor. Bunların tam tersine terapi yaptırmanın kesin şekilde sağlığa olan faydaları vardır. Faydası çok olan bir işlemdir. Terapi için kullandığımız ürünler vardır. Bunlar yüzde yüz doğal krem ve yağlardan oluşur. Yani dokusal anlamda kremle tedavi yapılırsa, hem daha etkin terapi olurken, hem de size uygun şekilde sağlık problemleriniz aşılmış olacak. Sağlığına dikkat edenlerin yeri olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Merter masaj salonu sağlığa olumsuz yönde etki edecek hiçbir tedavi türüne ve spa hamlesine kesinlikle yer vermez.

Randevu ve Fiyat Bilgisi

Merter Masaj Salonu her bütçeye uygun olsun ve terapi sever olan herkes bundan yararlansın diyerek gücümüzü maddi açısında küçülttük. Fiyatlar hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.Bizi arayabilirsiniz. “ Canlı Destek “ bağlantısı yaptıktan sonra fiyatlar hakkında iyice bilginiz oluşacak. Bize ödeme konusunda sorularda geliyor. Her türlü ödeme sistemimiz vardır. Kredi kartıyla veya peşin. İletişim Bilgileri: Merter / istanbul / Türkiye Telefon: 0533 356 01 47 Sosyal medya: Facebook için tıklayınız.

Bir Diğer sayfamız hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız: https://www.masajsalonu.info.tr/yesilkoy-masaj-salonu/