incirli-masaj-salonu

incirli-masaj-salonu

incirli Masaj Salonu

incirli masaj salonu olarak tüm uygulamalarımız da sizlere özel spa merkezi hizmetini medikal anlamda alanında uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte sunuyoruz. Medikal kelimesi esas itibariyle kök anlam olarak bakılırsa tıbbi demektir. Özetlemek gerekirse incirli masaj salonu medikal spa uygulaması tıbbi anlamda terapi hizmetinin kişiye özel sunulmasıdır.

Tıbbi bu hizmet ile kişiler sağlık anlamında eski hallerine kavuşturularak, bedensel ve zihinsel faaliyetlerinin yeniden elde edebilmeleri esası göz önüne alınmaktadır. Uzman bir masör ya da masöz yıllar içinde edinmiş olduğu teknik bilgi ve beceri sayesinde incirli de bireye özel terapi le birlikte onu tam anlamıyla iyileştirilebilmektedir.

Tibbi Terapi incirli Masaj Salonu Merkezinde

Tibbi Terapi (medikal) tam olarak insan bedenindeki fiziksel anlamda zamanla oluşmuş ya da herhangi bir darbe ya da sebeple meydana gelmiş olan yara, bere ve kas sorunlarını ortadan kaldırmak maksadıyla gerçekleştirilen uzman bir incirli spa tekniğidir. Detaylı bir şekilde incelemek gerekirse. Kırmızı ve beyaz kas kütlelerinde oluşan, kas kasılmaları, kas yırtıkları, sertleşme sorunları ve darbeye bağlı zonklama ve ağrıları tibbi anlamda ortadan kaldıracak bilge terapi uygulaması ile masör ya da masöz tarafından yapılan bir özel tedavi şeklidir.

•Kapsam Alanı: Merdivenden düşme sonucu oluşan bel kaymaları ve kas yırtılmaları, sportif faaliyetler ile meydana gelebilen tenton kopmaları ve tutulmalar aynı zamanda boyun fıtığı ve bel ağrıları gibi alanlarda oluşan ödemleri tam anlamıyla çözmek ve bu sorunları ortadan kaldırmaya yönelik bir tedavi şeklidir.

incirli-massage-center

incirli-massage-center

Yapılış Şekli ve Süresi Ne Kadardır?

Medikal incirli spa merkezi olarak bu tıbbi tedavinin yapılış şeklini özetlemek gerekirse eğer şunları desek yanlış olmaz. Bu uygulama incirli masaj salonu olarak sizlere ortalama kırk beş dakika gibi bir zaman aralığında masöz ve masör ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Spa salonu incirli kişiye özel sağlıklı yağlar ile elit ve hijyen bir ortamda bu hizmeti sizlere sunar.

Uygulama Şekli: Aslına bakılırsa Bakırköy incirli masaj spa merkezi olarak bu uygulamanın diğer Bakırköy sauna ve Bakırköy hamam gibi merkezlerde yapıldığı bizde de ayak bölgesinden başlanılarak önce baldır kısmına gelinir. Ardından spor terapisi şeklinde kişinin kalça kısmına geçiş yapılmaktadır. Bu arada bir parantez açmak gerekirse sultan tekniği ile örtüşen bu kısımda ardından bel alanına geçiş yapılmaktadır. Özellikle Ataköy masöz gibi isimlerle çıkan bazı sıra dışı ilanlarda bu hizmetin sunulduğu söylenmektedir ancak incirli masaj spa merkezi olarak kesinlikle bunlara itimat etmemenizi tavsiye ederiz.

incirli-masaj-merkezi

incirli-masaj-merkezi

Faydaları Nelerdir Kaç Seans Yapılmalıdır?

Medikal incirli spa merkezi ile yılların bize verdiği tecrübe dâhilinde şunu özellikle belirtmemiz gerekir ki: Bakırköy spa  gibi kurumlarda almış olduğunuz bu uygulama ortalama olarak yedi seans şeklinde sizlere sunulmaktadır. Her seansta aynı sultan tekniği veya spor terapisi tekniklerinde olduğu gibi alt bölgeden geçiş bölgesine yani bel kısmına ardından sırt bölgesi ritmik hareketlerle ovulmaktadır. Bu tıbbi uygulamanın başarıya ulaşması için düzenli ve sabit seanslar şarttır.

•Faydaları: Bireyin daha sağlıklı bir omurilik yapısına kavuşmasını sağlar. Bel ve sırt ağrılarının önüne geçilmesine neden olur. Herhangi bir kaza sonucunda oluşan kısmi bölgesel yara ve fiziksel sıkıntılarınızı ortadan kaldırır. Daha rahat hareket etmenize imkân tanır.

Bu Hizmeti incirli De Nerede Almalıyım ?

Saymış olduğumuz içerik tanımlamaları ve faydaları gibi kısımlardan sonra size bilgi vermek istediğimiz bir başka alan ise. Bu hizmeti nerede nasıl alacağınızdır. incirli spa merkezi ve Bakırköy sauna gibi kurumlarda bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

•Alternatif Yerler: Bu saymış olduğumuz yerler dışında incirli spa ve sefaköy, yenibosna gibi yerlerdeki incirli masaj fırsatları arasında da bu uygulamayı alabilirsiniz. Ayrıca bazı güzellik merkezleri ve ve İstanbul güzellik salonu da bu yerlerden biridir. Bir diğer sayfamızı okumak için lütfen linke tıklayınız