Esenyurt Masaj Salonu

Esenyurt spa merkezi markasıyla profesyonel şekilde çalıştığımız masör ve masözlerimizle birlikte sizlere kaliteli vip hizmetler vermekteyiz. Hem fiziksel hem de biyolojik rahatlamak için terapi anlamında bizleri tercih edebilirsiniz. Esenyurt masaj salonu spa merkezi öncelikli şekilde insanın dokunma ihtiyacını karşılama konusunda büyük etkinliğe sahiptir. Burada insan teması güven duygusu aşılarken aynı zamanda pozitif elektrik yaymasını da sağlamaktadır.

Neden Esenyurt Masaj Salonu Spa Merkezi?

Neden Esenyurt masaj spa merkezi sorusuna pek çok farklı cevap verebilmek mümkündür. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz takdirde işinde uzman çalışanlarımız tarafından en iyi terapiyi almanız mümkündür. İşletmemizde yer alan tüm çalışanlarımız etik kurallara uymaktadır. Bunun yanı sıra işletme babında müşteri mahremiyetine önem göstermekteyiz. Müşterilerimizin sağlığı için gerekli olan tüm koşullar sağlanmaktadır.

Her daim temiz, hijyenik ve profesyonel şekilde ortamlarımız hazırdır. Spa salonu fırsatları da Esenyurt’ta! Uzman ve deneyimli çalışanlarımızla birlikte işletmemizde sizleri beklemekteyiz. Esenyurt masaj spa salonu fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Bizi Esenyurt Otel Fiyatları aramasıyla da bulabilirsiniz.

Profesyonel Esenyurt Masaj Salonu Masaj Hizmetlerimiz:

Bunların yanı sıra işletmemizde alanında uzman masöz ve masörlerimiz tarafından uygulanan yaygın terapi türlerini de anlatmak isteriz.

  • Sultan masajı bunlardan bir tanesidir. Diğer adı ile dört el masajı olan bu terapi türünde spa konusunda eğitimli ve alanında uzman iki kişi tarafından senkronize anlamda yapılan masajdır. Aynı zamanda terapi esnasında istenilen yağlarda tercih edilebilir. Uygulama şekli kişinin kafa bölgesinden başlayarak ayak baş parmaklarına kadar devam eden terapidir. Oldukça dinlendirici ve rahatlatıcı uygulama yöntemidir. Pek çok faydası da bulunmaktadır. Uyku düzenini sağlar. Yağ yakımını hızlandırır. Kan akışını düzenler. Cildi gençleştirir. Diğer terapi türü ise medikal terapidir.
  • Medikal terapi hasar görmüş ya da herhangi nedenden dolayı deforme olmuş organların eski sağlığına geri dönebilmesi için kullanılan esenyurt masaj yöntemidir. Bilimsel şekilde kanıtlanmış ve pek çok alanda da tercih edilen terapi ve tedavi yöntemidir. Medikal terapi vücuttaki kan akışını dengelemektedir. Kalbin atış hızını yavaşlatarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Vücuttan ödem ve toksitlerinde atılmasına yardımcı olmaktadır. Son yıllarda önemi artan medikal terapi, pek çok doktorunda reçetesinde yer almaya başlamıştır. Etkisi zamanla kanıtlanan bu tedavi yönteminin oldukça geniş kullanım alanı da bulunmaktadır.

    esenyurt masaj salonu

    esenyurt masaj salonu

Esenyurt Spa Merkezi Uygulamaları:

Yaygın olarak kullanılan esenyurt masaj spa tekniklerini bulunmaktadır. Bunlar arasında sıvazlama tekniği, yoğurma tekniği, titreme tekniği, dairesel baskı tekniği ve avuç içi darbe tekniği yer almaktadır. En çok tercih edilen spa tekniklerinden olan sıvazlama tekniğinde basınç az, hareketler yumuşak ve hız sabittir. Güçsüz karın kaslarının uyarılması ve karın içi aktivitelerin arttırılması için tercih edilmektedir. Yoğurma tekniği deri, deri altı ve kas dokularının bil elle kaldırılarak kemik üzerine yuvarlanması ve serbest bırakılması hareketidir.

Uygulama esnasında eller yumuşak ve gevşek olmalıdır. Kişi üzerinde eller yavaş hareket ettirilmelidir. Tireme tekniğinde ise tüm el ve parmak uçları kullanılarak yapılan manipülasyondur. Eller masaj yapılacak kişinin üzerine konulur, omuzdan dirseklere doğru hızlı hareketlerle titreşim sağlanır ve vücut üzerinde işlem devam eder.

Masöz Ve Masörlerimizin Özellikleri

Esenyurt masaj salonu markasında  çalışacak olan kişi için meslek ahlakı, giyimi, vücut temizliği ve eller oldukça önemlidir. Müşteri ile kesinlikle kişiler bilgiler paylaşılmamalıdır ve müşterinin kişisel bilgileri kesinlikle talep edilmemelidir. Ek ücretler müşteriden talep edilmemeli, işletmenin plan ve programına uygun çalışılmalıdır.

Çalışanların kıyafetlerinin beyaz olması oldukça avantajlıdır. Tıbbın yardımcı alanı olan esenyurt masaj salonlarında da beyaz önlükler tercih edilmelidir. Giyilen kıyafetler çalışan kişinin rahat hareket etmesine engel olmamalıdır ve hareketlerini kısıtlamamalıdır. Masaj odası ideal sıcaklıkta olmalıdır, terlemek müşteri için olumlu sonuçlara ulaşmasını engelleyecektir. Aynı zamanda eller masajdan önce yıkanmalıdır ve tırnaklar yuvarlak şekilde kesilmelidir, müşteri tırnakları kesinlikle hissetmemelidir.

Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız. Fiyat ve Rezervasyon Bilgisi için lütfen bizi arayınız.

Detaylı bilgi için. Tel: 0533 230 44 54