Beylikdüzü Masaj Salonu

Beylikdüzü masaj salonu spa merkezi profesyonel şekilde terapi imkanları ile masör ve masözler eşliğinde bay ve bayanlara özel kaliteli vip koşullarda imkanları siz müşterilerine sunmaktadır.

Dilimizde masaj sözcüğü Arapça da dokunmak anlamına gelen “mass” ve Yunanca da yoğurma anlamına gelen “massein” sözcüklerinden türetilmiş kelimedir. Masaj, vücutta bulunan yumuşak dokuların manipülasyonudur. Vücutta bulunan stresi azaltan ve kasların rahatlamasını sağlayan uygulama şeklinde de ifade edilebilir. Ayrıca bakım yöntemi anlamında sıkça tercih edilen spa, profesyonel kişiler tarafından uzman şekilde yapılması gereken uygulamadır. Spa salonu fırsatları Beylikdüzü masaj salonu markasında yer almaktadır.

Bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Telefon: 0533 230 44 54

beylikdüzü masaj salonu

beylikdüzü masaj salonu

Sağlık İçin Beylikdüzü Spa

Pek çok kişinin gözünde beylikdüzü spa keyif ya da lüks manada görülmektedir. Fakat aslında terapisel araç şeklinde görülmesi gerekmektedir. Düzenli yaptırılması koruyucu olan araçtır. Aynı zamanda spor salonu, rehabilitasyon merkezleri ya da hamamlar gibi pek çok alanda da tercih edilen ve kullanılan uygulamadır.

Beylikdüzü Masaj ve Spa Teknikleri Nelerdir?

Beylikdüzü Masaj salonu olarak belirtmek isteriz ki terapide kullanılan pek çok yöntem de bulunmaktadır. Bu yöntem ya da teknikler amacına ve yapılacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Tekniklerinin kimileri rahatlamak için tercih edilirken kimileri ise medikal terapi teknikleri olarak geçmektedir.

 • En yaygın olan beylikdüzü masaj teknikleri arasında öfloraj ismiyle bilinen sıvazlama tekniği, petsiraj adıyla bilinen yoğurma tekniği, vibrayon manasıyla bilinen titreme tekniği, friksiyon şeklinde bilinen dairesel baskı tekniği ve son olarak ise tapotman terapisi  manasında bilinen avuç içi darbe tekniği yaygın beylikdüzü spa masaj teknikleri arasında yer almaktadır. Uygulanacak olan spa teknikleri sizin rahatsızlık duyduğunuz durumların terapisi için uygulanabileceği gibi aynı zamanda uzman kişiler tarafından da belirlenerek sizlere uzman şekilde uygulanabilir. Beylikdüzü’nde bulunan işletmemizden tüm bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. İşletmemiz Beylikdüzü Otel Fiyatları içinde En uygun olanıdır.
 • Yaygın olarak kullanılan beylikdüzü masaj spa tekniklerinin yanı sıra işletmemizde alanında uzman masöz ve masörlerimiz tarafından uygulanan yaygın terapi türlerini de anlatmak isteriz. Öncelikle klasik isveç spası en yaygın masaj türlerinin arasındadır. Tarihi oldukça eskilere dayanan İsveç spası en az 50 ile 60 dakika arasında sürerken en fazla 75 ile 90 dakika arasında değişmektedir. İsveç masajında kişinin asıl amacı kan dolaşımını hızlandırmak ve gerginliği azaltmak olarak bilinmektedir. Bu terapi türünde parmaklar, avuç içleri ya da dirsekler yardımıyla terapi yapılacak bölge yoğurulur ya da sıvazlanır.
 • Masaj türleri arasında yer alan diğer tür ise aromaterapi türüdür. İsminden de kolaylıkla anlaşılan bu terapi türünde, doğal ve uçucu yağlar yardımı ile terapi yapılmaktadır. Aromaterapi ile amaç çeşitli yağların yardımıyla vücudun herhangi yerinin stresini azaltmak ve vücudu rahatlatmaktır. Bu terapi türünde uygulanan masaj hareketleri hafif ve temposu düşük olmalıdır. Bu sayede kişi daha kolay rahatlamaktadır. Aromaterapi ile hem fizyolojik sorunlara hem de stresten kaynaklanan psikolojik sorunlara çözüm önerisi manasında sunulmaktadır. Bunların yanı sıra medikal terapi ve sultan spası, diğer adıyla dört el masajı da işletmemizde alanında uzmanlaşmış olan masöz ya da masözlerin yardımlarıyla sizlere hizmetler vermektedir.

  beylikdüzü masaj salonu spa merkezi

  beylikdüzü masaj salonu spa merkezi

Beylikdüzü Spa Salonu Faydaları Nelerdir?

 • Beylikdüzü masaj salonu Spa merkezi faydalarına gelecek olursak saymakla bitmeyecek kadar çok faydası bulunmaktadır. Yorgunluğun giderilmesi, stresin azaltılması, kemik ve kaslarda oluşan ağrıların önlenmesi, bel ve sırt ağrılarının giderilmesi spanın faydaları arasında yer almaktadır.
 • Bunların yanı sıra kas krampları, baş ağrıları ve kabızlık gibi pek çok probleminde terapi için aracı yöntem olarak beylikdüzü masaj spa tercih edilebilir. En önemli faydası ise ileride oluşabilecek pek çok sağlık sorununun oluşmasını engellemektedir.
 • Vücudun doğal uyuşturucu olarak üretmiş olduğu endorfinin anında salgılanmasıyla birlikte kişinin rahatlaması sağlanmaktadır. Ayrıca düzenli şekilde beylikdüzü spa yaptıran kişilerin günlük yaşantılarında daha mutlu, rahat ve sağlıklı olduğu da bilinen gerçektir.

Profesyonel Kadro ve Kaliteli Hizmet 

Beylikdüzü masaj salonu alanında sunulan en profesyonel hizmetlerini, kendi alanlarında eğitim alarak uzmanlaşmış olan masör ve masözler tarafından yapılmaktadır. Terapi uzmanlaşmış kişilerden alındığı sürece etkileri her daim daha olumlu olabilir. Bu sebeple işletmemizde alanında uzmanlaşmış çalışanlardan oluşmaktadır.

Beylikdüzü Masör ve Masözlerinin Özellikleri

Masör ve masözlerde bulunması gereken bazı özellikler vardır. Bu özellikler arasında öncelikle güç ve kuvvet gelmektedir. Yani müşteriye uzun süre terapi yaparken ellerini, kollarını ve kaslarını kullanacağı için oldukça dayanıklı olması önemli özelliktir. Pek tabii tek özellikte bu değildir. Müşterilerimiz için en önemli özelliklerden tanesi de masör ya da masözlerin temiz ve hijyenik olması gerekmektedir.

beylikduzu massage center

beylikduzu massage center

 1. Kişisel bakımlarını günü birlik şekilde yapıyor olmaları gerekmektedir. Bulaşıcı hastalıkları olduğu durumlarda gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Masöz ve masörlerin sert ya da kaba ifadelerinin olmaması gerekmektedir. Müşterilere karşı oldukça hassas ve narin olmaları gereklidir.
 2. Masör ve masözlerin kuralları olsa da Beylikdüzü masaj salonu spa merkezi markasıyla bazı etik kurallara sahibiz. Öncelikle beylikdüzü masaj spa salonumuza gelerek uygulama alacak olan herkesin tek kullanımlık çamaşırları giymesi zorunlu durumdur. Tüm müşterilere eşit ölçüde hizmet verilmektedir, hiçbir şekilde ayrımcılık talep edilmemelidir. Müşterilerimiz masör ya da masözlerimizle kesinlikle kişisel bilgi paylaşımında bulunmamalıdır.
 3. Tüm müşteriler, din dil ya da cinsiyet ayrımı yapmadan eşit şekilde hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Masör ve masözlerimiz, aynı zamanda diğer tüm çalışanlarımız müşteri mahremiyetine özen göstermektedir. Beylikdüzü masaj spa uygulamasında bulunulan hiçbir müşteriye yanlış ya da rahatsız edici hareket ya da tavır da bulunulmamaktadır. Tüm çalışanlarımız müşterilerimiz için kesinlikle temiz ve hijyenik kıyafetler giymektedir.
 4. Müşterilerin kendilerini rahat hissedecekleri ölçüde, vücuda uygulanacak olan terapinin gerekli ölçüsünde açık olması yeterli durumdur. Masör ve masözlerimiz yalnızca alanında uzman olmuş kişilerdir. Aynı zamanda işletmemizde yer alan tüm çalışanlar hizmet kurallarına sonuna kadar uyum sağlamakta ve uygulamaya geçirmekteyiz.

Beylikdüzü masaj spa salonu çatısı altında sizlere sunulan, uzman masör ve masözlerin sunmuş olduğu hizmetler için bilgi almak ve spa salonu beylikdüzü fiyatlarını öğrenmek için işletmemiz ile yüz yüze görüşme sağlayabileceğiniz gibi telefon hattı ile de görüşme sağlayabilirsiniz.

Bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Telefon: 0533 230 44 54