atakoy-masaj-salonu

atakoy-masaj-salonu

Ataköy Masaj Salonu Terapi Merkezi

Ataköy masaj salonu spa merkezi uluslararası terapistleriyle sizlere eşsiz medikal tedavi hizmeti sunuyor. Yılların tecrübesiyle alanında uzman masör ve masözler ile masaj salonu Ataköy spa merkezi adresinde eşsiz tıbbi terapi sizlerle. İstanbul’ Ataköy ilçesinde beş yıldızlı oteller ve wellness sağlık merkezleri içerisinde yer alan kurumumuz alternatif tıp yöntemleriyle de dikkat çekiyor. Sağlıklı  yaşamın en doğru adresi konumunda olan Ataköy masaj salonu spa merkezi kişiye özel vip hizmetleri sunmak sizleri mutlu ediyor. Genel olarak sizlere servis edilen medikal uygulama ve işlemler şu şekildedir. Tüm masaj türleri, spa teknikleri, Türk hamamı, sauna banyosu, buz havuzu alternatif tıbbi uygulamalar Ataköy’deki merkezimizde yer alıyor.

Wellness Center Ataköy Masaj Salonu Vip Kalite

Özellikle tüm Ataköy bölgesi faaliyet gösteren wellness center spa markasıyla sizlere vip koşullarda modern ve hijyen ortamda kaliteli işlemler gerçekleştiriyoruz. Şehir hayatının yorgunluğu, günlük stress, iş sorunları, sağlık problerinizi tam anlamıyla üzerinizden atabileceğiniz Ataköy masaj spa merkezi bay ve bayanlara özel farklı stili ile rakiplerinden ayrılıyor. Sizleri ataköy spa da organik taş ve kumlar eşsiz doğal yağ ve kremler uzman masözler ile yeni dünyaya davet ediyoruz. Farklı odalarda hoş koku ve güzel bir ortamda sağlıklı modern koşullarda aromaterapi tedavi uygulamalarını sunuyoruz.

atakoy-spa-merkezi

atakoy-spa-merkezi

Ataköy Spa Merkezi Uzman Kadro Yılların Tecrübesi

Ataköy Spa Salonu olarak kurumumuzda hizmet veren herkes konu hakkında eğitimli olan kişilerdir. İşe yeni başlayan kişiler ise tecrübeli olan masözler tarafından uygulamalı olarak eğitilirler. terapi yaparken teknik ve uygulanan kuvvet oldukça önemlidir. Bu durum hem kişiye bağlı hem de tedavi den beklenen performansa bağlı olarak değişebilir. Terapi yapılırken öncelikli olarak kişiler bir bölgede ağrı tutumla ve benzeri şikayetler yaşıyor ise masözlerimiz bu bölgeye yoğunlaşmaktadır.

Terapi yağları ile gerginliği alınan ve yumuşatılan deriye terapi yapılarak ağrı ve tutulma hissi kaybedilir. Terapi salonumuzda her türlü talebe yönelik tedavi uygulanmaktadır. Terapi süreleri yarım saat, bir saat ya da bir saatten daha fazla seanslar şeklinde olabilir.

Eğer ataköy spa salonu adresine düzenli olarak sürekli biçimde gelirseniz siz de vücudunuzda belirgin şekilde rahatlama ve hafiflik hissedeceksiniz. Vücutta bulunan birçok kasa dokusu sadece fiziksel aktivite ile değil aynı zamanda sıkıntı ve stres altında kaldığı zaman da kasılır ve tutulup ağrıya sebep olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka spadan fayda görülecektir. Ataköy spa salonu sizlerin sağlığınız geri kazanmanızı sağlar.

Bu yöntemin yanı sıra Çin tedavi teknikleri de bulunmaktadır. Bu alanda uzman olan ve büyük tecrübe sahibi olmuş masözler kapsamında gerçekleştirilen tedavi hizmetleri altında Çin spası ayak parmaklarından baş bölgesine kadar tüm değişik noktaları kapsamakta ve kişisel tercihlere göre uygulanabilmektedir. Aynı şekilde Avrupa’ya ait ve Avrupa’nın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen tedavi teknikleri de bulunmaktadır. Tabii bu topraklara ait olan Osmanlı döneminden gelme spa yöntemleri de vardır ve özellikle birtakım hastalıklar kapsamında büyük bir öneme sahiptir. Bütün bu teknikleri ise ataköy masaj salonu kapsamında alabilirsiniz.

Kişiye göre değişebilecek ve birbirinden değişik yöntemleri bulunan tedavi teknikleri ataköy spa salonu olarak geçen yerlerde profesyonel ellerde gerçekleştirilmekte ve farklı arzu ve isteklerine göre hizmet sunulmaktadır. Özellikle bu konuda büyük eğitim almış olan masözler sitede ortamlarda tüm bu değişik tedavi tekniklerini uygulamaktadır.

atakoy-wellness-center-massage

atakoy-wellness-center-massage

 

Terapi ve Buhar Odası

Ataköy Masaj Salonu her şeyden önce modern hizmet alanı. Terapi yaptırmak isteyenlerin uğrak yeri olan mekanımıza gelerek, spa uygulamamız üzerinden dilediğiniz şekilde dev hizmet alırsınız. Terapi yaptırdıktan sonra dinlemeniz için  “Buhar Odasına “ sizi alırız. Buhar odası bilindiği üzere güzellik konusunda cilt gözeneklerini açan ve cilde tazelik veren uygulamadır. Yani sadece spa yaparak sizleri uğurlamayız. Spa sonrasında güzelliğinize etki edecek olan bakım yaparız.

Buhar odamız sizi kesinlikle sıkmaz ve daraltmaz. Buhar seviyesini kendiniz de ayarlama yapabilirsiniz. Ama biz otomatik şekilde cilde en iyi gelecek seviyede bunu yaparız. Sonrası ise odada müzik dinleyerek buhar terapisini yaşamak kalır. Her yönden yeni hizmetleri getiren Ataköy Masaj merkezi bunu iş ahlakı içinde yapmayı da sürdürüyor.

      Alternatif  Tıp Sağlık Açısından Gereklidir

Ataköy masaj salonu olarak sağlığı dikkate alıyoruz. Doktorlar spa yaptırmanın ne kadar iyi olduğundan hep bahsederler. Ama normal ve teknik olarak tam verimi veren terapileri belirtirler. Size vücut olarak verimli olmayacak tıbbi tedavi asla önerilmez. Medikal açısından kendinize göre bazı yararlar almak istersiniz. Merak etmeyin sağlıksal yönden size en uygun olan ne ise ataköy masaj salonu olarak onu yaparız. Uzman masör ve masözlerin farkıyla yapılan terapi yöntemleri kişilerin bedenen yenilenmesine son derece destek sağlamaktadır. Terapi işleminin profesyoneller ellerde yapılması çok önem arz eden bir konudur.

Yapılacak yanlış bir hareket insan bedeninde kalıcı sağlık sorunları oluşturabilmektedir. Bitkisel yağlar desteğiyle vücudunuza etkili bir terapi yaptırmak istiyorsanız ataköy masaj salonu hizmeti sunan salonumuzu tercih etmelisiniz. Ayrıca vücudunuza sürülen muhteşem kokular sayesinde ruhen mükemmel bir rahatlama hissedeceksiniz. İletişim İçin Lütfen Arayınız.