Bu yazımızda sizlere şirinevler masaj salonu olarak genel kapsamlı bilgi sunacağız.  Masaj tarihi çok eski yıllara dayanan bir fiziksel terapi ve rahatlama şeklidir. Bazı durumlarda tedavi amaçlı ya da tedaviye yardımcı bir egzersiz olarak kullanılan masaj vücudu hem fiziken hem de ruhen etkilemekte ve kişi üzerinde kısa süre içinde belirtilerini göstermektedir.

Masaj yapılırken parmak gücü ve basınç kullanılırken bu basıncı arttırmak ya da parmakların etkilediği alanı derinleştirmek için çeşitli masaj ekipmanları ya da masaj yağı adı verilen bitkisel içerikli aromatik yağlar kullanılabilir.

Bu ürünler masajın olumlu etkisini arttırmak ile beraber aynı zamanda cildin yenilenmesi, esnek bir yapıya sahip olarak gözeneklerin açılması, temizlenmesi ve gençleşmesi gibi olumlu etkileri de göstermektedirler. Masaj denilince akla gelen masaj yağları sahip oldukları güzel kokular ile de kişileri masaj esnasında rahatlatmaktadır.

şirinevler masaj salonu

şirinevler masaj salonu

Masaj esnasında ortamda bulunan kokular ve yakılan tütsülerde özellikle uzak doğuda uygulanan bazı masaj türleri için olmazsa olmazlardandır. Masaj yaparken sadece kasları rahatlatmak değil aynı zamanda beyni de rahatlatmak gerekir. Kasların kasılmasını ve vücudun gergin olmasını sağlayan hücreler beyinden komut almaktadır. Bu yüzden kişinin masaja hazır olması ve rahatlaması için öncelikli olarak gerginliğini üzerinden atması ve rahatlaması gerekir.

 Tüm Masaj Türleri Şirinevler Masaj Salonu

Masaj yaparken amaç parmak hareketleri ve uygulanan farklı kuvvetteki basınçlar ile kan akışını hızlandırmak ve böylece kasılan, ağrı yapan ya da fazla gergin olan kas yumrularını açarak bir rahatlama sağlamaktır. Aynı zamanda masaj kas hücrelerinin de canlanmasına ve daha çok çalışarak vücudu güçlendirmesine de yardımcı olmaktadır.

Vücudun her bölgesinde deri altında bulunan duyu reseptörleri bu basıncın etkisi ile rahatlama hissini beyine iletirler ve ister bölgesel masaj olsun ister tüm vücuda uygulanan klasik masaj olsun mutlaka masaj yapılan yerler bu etkiye tepki verir ve masajın faydası hissedilir.

Masaj yaptırırken sadece rahatlamak ve stres atmak için, dinlenmek için, cildinizin masaj yağları ile rahatlaması için ya da bölgesel olarak bazı ağrılarınızdan ve rahatsızlıklarınızdan kurtulmak için masajı tercih edebilirsiniz. Masaj tercihi tamamı ile kişiye özeldir ve masaj yapan kişiler de bu konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan kişilerdir. Masaj salonları kişilere özel hizmet veren işletmelerdir ve genelde randevu ile çalışmaktadır. Firmamız da masaj salonu olarak sizlere kaliteli ve tecrübeli hizmet sunan salonlardan birisidir.

Salonumuzda verilen hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için yazımınız devamını okuyabilirsiniz. Dilerseniz arama motorları üzerine ya da firma rehberlerine Şirinevler masaj salonu yazarak bizim salonumuzu bulabilir ve iletişim bilgilerimizi de buradan öğrenebilirsiniz.

Masaj salonunda yapılan masaj türleri yukarıda da belirtildiği gibi müşterilerin yani masaj yaptırmak isteyen kişilerin taleplerine göre şekillenmektedir. Bununla beraber belli başlı uygulanan bazı masaj türleri de mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edileni ise klasik masaj (İsveç masajı ), thai masajı ve refleksoloji masajlarıdır. Bu masajlardan klasik masaj ve thai masaji tüm vücuda uygulanırken refleksoloji ise el ve ayaklara uygulanan bölgesel bir masajdır.

şirinevler masaj

şirinevler masaj

 İsveç Masajı ve Etkileri

           Şirinevler masaj salonu ve birçok masaj salonunda karşınıza çıkan ilk masaj türlerinden birisi de İsveç masajı yani klasik masajdır. Klasik masaj genel olarak stres, yorgunluk ve gerginlik gibi sebepler ile oluşan geçici rahatsızlıklar için uygulanır. Kişilere derin bir rahatlama hissi verdiği için tercih edilmektedir. Masaj salonumuzda da klasik masaj istenilen süreye göre uygulanmaktadır. Masaj süresi yarım saatten başlayıp 2 saate kadar çıkabilmektedir.

Klasik masajda genelde kayganlaştırıcı etki göstermesi nedeni ile masaj yağları sıklıkla kullanılmaktadır. Yağ kullanılmasını istemiyorsanız temiz cilt üzerine klasik masaj da yaptırabilirsiniz. Klasik masaj yaptırmak için Şirinevler masaj salonu arıyorsanız bu semtte bulunan şubemizi ziyaret edebilir ve siz de bu masajdan faydalanabilirsiniz.

Klasik masaj sonrası ciddi anlamda bir rahatlık hissedeceksiniz. Bu masajı düzenli olarak ayda bir defa ya da 2 defa gibi sıklıklar ile yaptırmanız vücudunuz için de oldukça iyi olacaktır. Masaj salonundan bu klasik masaj için randevu almak istiyorsanız Şirinevler masaj salonu içinde bizim salonumuzu bulabilir ve istediğiniz tarih ve saat aralığını belirterek randevunuzu alabilirsiniz.

 Thai Masajı ve Faydaları

Masaj salonlarında sıklıkla uygulanan bir diğer masaj türü de thai masajıdır. Bu masajda vücut açma germe hareketleri yapılır ve daha çok tutulan ya da ağrıdan etkilenen bölgelerin açılması için yapılan bir masajdır. Masajda kollar, boyun, bel bölgesi ve bacaklar gerdirilerek açılır ve masaj yağları ile birlikte esneklik sağlayan cilde avuç içi ile baskı uygulanır. Klasik masaja göre biraz daha sert olan bu masaj, yetenekli ve bilgili masözler tarafından salonumuzda da yapılmaktadır. Salonumuz Şirinevler masaj salonu ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermektedir.

şirinevler masaj merkezi

şirinevler masaj merkezi

 Salonumuz Hizmet Vermektedir

Masaj salonumuz tüm masaj türleri ile ilgili sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Hizmet detaylarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz arama motoruna Şirinevler masaj salonu yazarak da bu bölgede hizmet veren salonumuzun web sitemizi görüntüleyebilirsiniz. Şirinevler masaj salonu ihtiyaçlarınız için ya da sadece soru sorup bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Randevu ile çalışan salonumuza bizzat gelerek de hangi tür masajların yapıldığı, masaj süreleri ya da masajların kimin tarafından yapıldığı gibi bilgileri kendiniz öğrenebilirsiniz. Salonumuzda tüm hijyen koşullarına özen gösterilmekte ve müşteri memnuniyeti de en önde tutulmaktadır.

Şirinevler masaj salonu seçenekleri arasında bizim salonumuzu tercih etmeniz hem mutlu ve rahatlamış şekilde salonumuzdan ayrılmanızı hem de verdiğiniz paranın karşılığını almanızı sağlayacaktır. Şirinevler masaj merkezi hem kadınlar hem de erkekler için hizmet veren bir masaj salonudur. Bir diğer hizmet şubemiz olan küçükçekmece masaj salonu hakkında bilgi almak için ilgili linke tıklayınız.