Zayıflama

Bakırköy güzellik salonu hizmetlerin arasında bulunan bölgesel incelme ve zayıflama işlemleri, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı cihazlar ile yapılmaktadır. Bayanların en çok şikâyet ettiği konulardan biri olan, kilo ve bölgesel yağlanma problemlerine karşı uzman ekip ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimiz ile istanbul güzellik salonu olarak yanınızdayız.

Bölgesel zayıflama adına, şikâyetçi olduğunuz bölge ya da bölgeler için uygun zayıflama işlemleri yapılarak, yaz aylarının içinde olduğumuz şu günlere daha fit bir vücut ile girmenizi sağlamaktayız. Kullanılan cihaz ve tüm uygulamalar kişiden kişiye ve incelmesi istenilen bölgeye göre değişmektedir.

zayiflama-uygulamasi

Zayıflama Teknikleri

Micro Plus Uygulaması İle Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama cihazları arasında en etkili sonucu veren micro plus, istanbul güzellik salonu hizmetleri arasında olan bölgesel incelme işlemidir. Bu uygulamanın kasların güçlenmesini ve sarkma olan bölgelerin toparlanmasını sağlamaktadır. Cihazın temel görevi, fazla yağlanma olan bölgede yağların kolay ve etkili şekilde yakılmasını sağlayarak, bu sayede kasların toparlanıp daha düzgün ve sağlıklı vücuda sahip olmanıza yardımcı olmaktır.

Kişinin yağlanma sorunu yaşadığı bölgeye ve kişinin beslenme şekillerine göre değişen, 7 dalga türü ile 10-800 arasında değişen frekanslar yardımı ile bölgesel incelme sağlanır. Uygulamadan önce kişiler kesinlikle bölgesel rejim adına bir analize girmeli ve bu analiz sonucuna göre gerekli seanslar programlanmalıdır.

Micro Plus Uygulamasının Kişiye Yaraları

istanbul güzellik salonu, öncelikle yapılması istenilen işlemin kesinlikle sağlıklı bir işlem olduğunu kanıtlamak ister. Bu nedenle her ne işlem yapılacak olursa olsun, uzman ekip her zaman müşterilerine sonsuz destek sağlamaktadır. Micro plus uygulamasında da zayıflama adına en sağlıklı işlemleri, deneyimli güzellik uzmanlarımız yapmaktadır.

Bu cihaz ve uygulama sayesinde kişilerin, vücutlarında oluşan sarkma ve kırışıklık gibi problemler yok edilerek, daha taze bir vücuda sahip olmaları sağlanır. Ayrıca kas dokularının güçlenmesine de yardımcı olan bu uygulama sayesinde, kişilerin vücut yapılarına bağlı olarak metabolizmalarının da hızlandığı gözlemlenmiştir.

Bu sayede kolaylıkla sağlıklı bir vücuda sahip olma isteği yerine getirilmektedir. Bölgesel incelmenin yanı sıra, selülit gibi problemler üzerinde de etkili olan uygulamamız sayesinde, bacak ve kalçalarda oluşan derin çukurlar kolaylıkla yok edilebilmektedir.

Tüm kol, bacak, karın ve kalça bölgesine uygulanabilen micro plus, kolajen üretimini de arttırarak cildin daha taze görünmesini sağlayacaktır. Bir diğer hizmetimiz olan botox için linke tıklayınız. https://www.masajsalonu.info.tr/hizmetlerimiz/botox/