Dermapen Nasıl Yapılır ?

Profesyonel bir cilt bakımı yaptırmak için uzman birine başvurmak gerekmektedir. Cildi her zaman dış etkenlerden etkilendiğinden zaman için kırışıklık, soluk ve yaşlanma belirtileri göstermektedir. Cildin kararması ve nefes alması için dermapen cilt bakımı Bakırköy güzellik salonu cilt bakımı uzmanı tarafından yapılmaktadır.

İnsanları rahatsız edecek duruma gelen cilt öncelikle temizlenmektedir. Siyah nokta, akne ve cilt kararmalarına bağlı oluşan lekeler doğal cilt bakım ürünleri ile cilde uygun olarak tercih edilmektedir. Cilde maske uygulaması yapılarak maske bir süre bekletilmektedir. Son olarak cilt serumu sürülerek bakım tamamlanmaktadır. Cilt bakımı önemli olduğu için uzman yaptırmak ve cildin ihtiyacına uygun ürünler kullanmak son derece önemlidir.

dermapen-uygulamasi

Dermapen Tedavisi

Cilt gençleştirme işlemi olarak bilinen dermapen cildin daha genç kalması için uygulamam bir yöntemdir. Çizgiler ve kırışıklıklar, derinin sarkması, akne ve cilt lekeleri ortadan kaldırmak için yüz, el ve boyun bölgelerine yapılmaktadır. Cildin temizlenmesi yapılan işlemler ve maskeyle farklı sürelerde cildin sıkılaşması sağlanmaktadır.

Dermapen işleminde lazer tedavisi olduğu için acısız ve son derece güvenilir bir yöntemdir. Akne ve lekelerin yapılan tedaviyle yok olması ve hızlı bir şekilde iyileşme göstermesi herkesin gönül rahatlığı ile yaptırdığını göstermektedir.

Özel olarak hazırlanmış cilt bakım ürünleri Bakırköy güzellik salonu son sistem cihazlar ve eğitimli uzmanlar güzellik merkezinde hizmet vermektedir. Bir başka hizmetimiz olan kalıcı makyaj için linke tıklayınız. https://www.masajsalonu.info.tr/hizmetlerimiz/kalici-makyaj/