Hayatımızda doğduğumuzdan andan itibaren birçok sorunla karşılaşırız. Bebeklik dönemimizden itibaren kendimizi bilmeye başladıkça sorunlarımızı da omuzlarımıza hayat yüklemeye başlar. Bu döngü ile birlikte devam eden sorunlar bazen çözülür bazen çözülmez ama artarak sürekli hep ama hep devam eder. Hem psikolojik olarak hem de fiziki olarak bu sorunlar bizleri aşırı derecede yıpratır. İnsan bedeni bu sorunları çözmeye yoğunlaşırken zihnen ve fiziken yorulur. İşte bu sebeple bizler insan olarak bedenimizi yenilemek zorundayız ve hamam lara ihtiyacımız vardır.

Ancak iş hayatı aile sorunları vb işler derken bu yenileme işlemi hep ertelenir ve bir türlü gerçekleşmez. Günümüzde bu terapiler tam olarak bu yenileme işlemini sizlere en güzel ve kaliteli şekilde sizlere sunar. Kişiyi tam anlamıyla rahatlatan ve yeni bir zihne kavuşturan hamam lar bireyin önünü açarak çok daha güçlü bir psikoloji içinde olmasını sağlar ve ona güç verir.

istanbul hamam

istanbul hamam

istanbul hamam salonu sizlere hayatınızın bu değişmez sorunları az da olsa masaj terapisi ile kaldırmayı vade ediyor. Alanında uzman ve profesyonel kadro yapısıyla siz değerli misafirlerimize özel farklı hizmetleriyle ki bu hizmetler hamam sauna masaj spa vb sizleri tam olarak çok daha güçlü ve sağlıklı kılıyor.

 Uzman kadro istanbul hamam da

Bu terapi çok ama çok önemli bir uygulamadır. Aslına bakılırsa önemli bir terapi şeklidir. Bu terapideki en büyük sır işi profesyonel şekilde yani bilerek yapabilmektir. Günümüzde birçok bu hizmeti veren salon mevcuttur. Ancak içlerinden çok ama çok azı alanında uzman bir kadro yapısına sahiptir. Eğer bir hamam salonu olarak müşterilerinize sağlıklı bir hizmet sunmak istiyorsanız. Gerçek anlamda bu işi bilen yılların tecrübesine sahip bir kadro kurmak zorundasınız. Aksi taktirde insanlara sağlık yerine zarar verirsiniz.

Hijyen Koşullar Sizleri Bekliyor

istanbul hamam salonu olarak misafirlerimize özel mekanımızda tam olarak hijyen koşullar sağlanmaktadır. Vip odalarda, tv ler mis kokulu ortam sizlere kaliteli hamam hizmeti sunan istanbul hamam salonu tam anlamıyla müşterilerine özel konsept geliştirmiş bulunmaktadır. Kendinize değer veriyor ve mutlu olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Salonumuz sektörün lider markası olarak ön plana çıkan özel bir kurumdur. Bu nedenle içiniz rahat şekilde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Kese Köpük Tellak

Bir Türk geleneği olan bu uygulama yüzyıllardır devam etmektedir. Osmanlı devleti zamanında bu terapi şekli oldukça büyük öneme sahiptir. Padaşahlar bu terapiyi uygulayarak kendilerini zinde kalmasını sağlarlardı. Ayrıca bu uygulamanın vazgeçilmezi tabiki tellaklardır. Tellaklar bu işlemi yapan kişilere verilen isimdir. Kese uygulamasını sizlere en iyi şekilde yaparlar. Ardından köpük kısmına geçilir. Hem kese hem köpük ile vücut arındırılır. Çok daha sakin güzel bir hal alır. Eskilerin tabiriyle pamuk gibi olursunuz. Bir diğer hizmetimiz olan Sauna için linke tıklayınız.